Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
8:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

cena-dopravy

www.peknydvor.sk

 

 

 

Predstavenie spoločnosti - ROMOTOP

Firma ROMOTOP, spol. s r. o., ktorá vznikla 31. augusta 1992, významne ovplyvnila prienik krbových kachlí na český trh. Z pôvodnej malosériovej výroby sa postupne v Suchdole nad Odrou vyvinulo pracovisko s najmodernejším technologickým zázemím, silným konštrukčným a obchodným potenciálom.

ROMOTOP

Dlhoročná spolupráca s najnáročnejšími európskymi zákazníkmi, nadšenie a iniciatíva kľúčových spolupracovníkov umožnili vybudovať firmu, ktorú odborná verejnosť často označuje ako najmodernejší výrobný závod v Európe. Výrobný proces s veľkým podielom robotizácie prebieha na 30 000 m2. Pružnosť v dodávkach zákazníkovi je podporená 10 000 m2 skladovacích plôch a vlastnou kamiónovou dopravou.

V oblasti dizajnu, vývoja a kvality spaľovania patrí Romotop medzi inovačné firmy. Toto nám umožňuje byť jedinečnými v schopnosti individuálne pristupovať k zákazníkovi a rýchlo reagovať na jeho priania.

Každý z výrobkov, ktorý opúšťa brány závodu, je praktickým výsledkom synergie všetkých 550 zamestnancov. Vnútornú klímu spoločnosti vytvárame tak, aby inšpirovala pracovníkov k maximálnemu prínosu pre firmu a zákazníka. Originalita a kreativita je oceňovaná možnosťou sebarealizácie a profesijného rastu.