Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
8:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

cena-dopravy

www.peknydvor.sk


 

  1. Úvod
  2. ZEN CENTRUM radí

ZEN CENTRUM radí

Sme si istí, že s drobnou pomocou veľa vecí zvládnete aj sami. Tu vám budeme prinášať jednoduché návody ako postupovať pri svojpomocnej inštalácií radiátora, podlahového kúrenia bojlera či stavbe komína. :-)

Najnovšie články

Montážne návody a pomôcky
Zistite akú tvrdosť má vaša voda a či je potrebné ju upravovať. Zmäkčovač vody je potrebné vyberať podľa tvrdosti vody. Žiadna veda - postup je jednoduchý.
Montážne návody a pomôcky
Každý dobre navrhnutý komín musí mať potrebný komínový ťah. Na komínový ťah najvýraznejšie vplýva výška a priemer komínového telesa.
Montážne návody a pomôcky
Zvoliť správnu výšku komína nie je ťažká veda. Vo všeobecnosti platí, že účinná výška komína (t.j. výška od napojenia spotrebiča – kotla, krbovej vložky, kachlí) by mala byť aspoň 5 metrov.
Testovali sme
27.11.2020
Testovali sme
Neustále pracujeme na tom, aby sme naše služby boli čoraz kvalitnejšie a dostupnejšie. Práve sa vystavujeme záťažovým testom..
Testovali sme
15.11.2020
Testovali sme
Aj v tomto prípade platí, že prevencia je veľmi dôležitá. Častokrát stačí drobný skrat, chvíľka nepozornosti a byt alebo dom je v plameňoch. Pár sekúnd váhania postačuje, aby sa plamene zmocnili tak, že človek je rád, že zachráni svoj holý život.
Montážne návody a pomôcky
Neviete si z našej ponuky vybrať ten správny radiátor? Pripravili sme pre Vás krátky návod, ako to úspešne zvládnuť a vybrať také vykurovacie teleso, ktoré zabezpečí kvalitné vykurovanie miestnosti pri čo najnižších nákladoch.
Montážne návody a pomôcky
Systém podlahového vykurovania pozostáva z niekoľkých nevyhnutných komponentov, ktoré si v tomto článku postupne predstavíme.
Montážne návody a pomôcky
Montáž radiátora zvládne každý šikovný kutil. Závesný držiak je najpoužívanejším typom montážnej konzoly. Je vhodný pre plné stavebné materiály, nie však pre steny z dierovaných tehál a sadrokartónové systémy!
Článkov na stránku 102030

 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.