Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
8:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

cena-dopravy

www.peknydvor.sk

 

 

 

Rekuperačná jednotka HR 30W

pre hrúbky steny do 280mm, pre jednu miestnosť

Rekuperačná jednotka HR 30W Lokálne rekuperačné jednotky je vhodné použiť najmä pri rekonštrukcii objektu v ktorom došlo výmenou okien a zateplením ne... celý popis
Dostupnosť
obvykle do 3 dní
Bežná cena
340,80 €
306,72 €
255,60 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Kalkulačka splátok HomeCredit
Číslo produktu:ZREG-6954
Výrobca:REGULUS
Výkon:30W
Kompletné špecifikácie

Rekuperačná jednotka HR 30W

Lokálne rekuperačné jednotky je vhodné použiť najmä pri rekonštrukcii objektu v ktorom došlo výmenou okien a zateplením nepriepustnou izoláciou k utesneniu miestností. V týchto miestnostiach je potrebné zabezpečiť potrebné vetranie. Najmä v zimnom období je však vetranie spojené s veľkými únikmi tepla.
Riešením je riadené vetranie s rekuperáciou tepla pomocou jednotiek HR. Zabezpečí sa tak nielen príjemné prostredie pre obyvateľov týchto priestorov, ale zabránime aj tvorbe plesní na stenách miestností.

Veľkou výhodou týchto jednotiek je ich jednoduchá inštalácia. Vetracie jednotky sa osadia priamo do steny v namáhanom priestore, takže nie je potrebné používať objemné prívodné a odvodné potrubia a nie sú potrebné ani ďalšie stavebné úpravy.

Tieto rekuperačné jednotky sú vhodné na vetranie obytných miestností ako sú obývacie izby , pracovne, spálne a najmä obytné kuchyne. Tieto jednotky pracujú s vyrovnanou tlakovou bilanciou. Tzn. že do miestností privádzajú takmer rovnaké množstvo vzduchu, ktoré odvádzajú. Tak nemôže dochádzať k nasávaniu pachov z ostatných miestností.

Jednotka HR 30W je vybavená jemným polyuretánovým filtrom triedy filtrácie EU2, ktorý zachytáva prach. (vhodná aj do detských izieb).

Jednotka HR 100W vzhľadom k možnostiam vyššieho výkonu je vhodná do nedovetraných salónov a reštaurácií.

Prepínanie medzi prevádzkovým a zvýšeným výkonom je možné pomocou ručného prepínača alebo hygrostatu v závislosti na nastavenom stupni relatívnej vlhkosti vzduchu snímanej v priestore.


TECHNICKÉ PARAMETRE:

Parametre

Na stiahnutie
Tovar zaradený v kategóriách