SÚŤAŽ COFFEESHOP COMPANY
Získaj poukážku v hodnote 2x 1000€ na kachle na pelety

Pelety - prítomná budúcnosť

CO2 neutral

Vychutnajte si teplo domova vďaka automatickým kachliam na pelety. Kým si užívate svôj voľný čas v kruhu najbližších, prémiové kachle na pelety sa postarajú o váš tepelný komfort. Veľký zásobník peliet Vám zabezpečí dlhodobú prevádzku bez zásahu. Vďaka vysokej účinnosti spaľovania a automatickej prevádzke, náklady na vykurovanie sa približujú nákladom na kúrenie s drevom s ručným nakladaním. Na rozdiel od zemného plynu, automatické spaľovanie biomasy nezaťažuje životné prostredie. Pelety horia čistým, jasným plameňom. Sú tzv. CO2 neutrálnym palivom.

 

Spojiť príjemné s užitočným

Získať 1000 € poukážku na prémiové kachle HSP 7 alebo HSP 6 nikdy nebolo jednoduchšie.

Užite si voľnú chvíľu s najbližšími, alebo vybavte svoje obchodné stretnutie v kaviarni

  • Coffeeshop Company OC OPTIMA, Moldavská cesta 32, Košice
  • Coffeeshop Company OC AUPARK, Námestie Osloboditeľov 1, Košice

 

V kaviarni Coffeeshop Company OC OPTIMA nájdete vystavené k pozretiu kachle HSP 7 a v kaviarnie Coffeeshop Company OC AUPARK sme vám umiestnili kachle HSP 6.

Každý príjmový pokladničný doklad, ktorý získate počas svojej návštevy, môžete zaregistrovať pomocou nižšie umiestneného formulára. Zaregistrovaním viacerých dokladov sa zvyšuje šanca na výhru. Do žrebovania je možné zaradiť doklady nad 7 € vrátane DPH. Doklady je možné registrovať v čase medzi 1.11.2018 a 31.1.2019

Žrebovanie výhercov prebehne 4.2.2019. Výhercov budeme telefonicky kontaktovať. Získanú poukážku si výherca môže uplatniť do konca týždňa, v ktorom žrebovanie prebehlo. V prípade prepadnutia poukážky sa žrebovanie opakuje najbližší týždeň v pondelok.

 

Pre bližšie informácie o prémiových kachliach si vyberte kliknutím na obrázok:

 

 


Súťaž o 2x 1000€ poukážku na peletové kachle
Meno a priezvisko: *
Kontaktné telefónne číslo: *
Navštívil som kaviareň: *
Dátum návštevy (dd.mm.rrrr): * img
Čas návštevy (hh:mm):
Celková suma na bločku v EUR:
Opíšte text z obrázku: *
captcha